Yhteystiedot

Kanslia:
Mustasaaren virastotalo,
Keskustie 4,
65610 Mustasaari

Auki ma–to klo 08–16
Puh. 06 327 7154
Sähköposti: musiikkiopisto@mustasaari.fi
Musiikkiopiston verkkosivut:
www.mustasaari.fi/musiikkiopisto

Vt. rehtori:
Rabbe Franzén
Puh. 06 327 7211
Sähköposti: rabbe.franzen@mustasaari.fi

Sihteeri:
Martina Uthardt
Puh. 06 327 7154
Sähköposti: martina.uthardt@mustasaari.fi

Hankekoordinaattori:
Susanna Anneberg
Puh. 044 727 7343
Sähköposti: susanna.anneberg@mustasaari.fi

Opettajat:

Aitoaho Tuukka
lyömäsoittimet
tuukka.aitoaho@mustasaari.fi

Anneberg Susanna
piano
susanna.anneberg@mustasaari.fi

Bergman Catarina
huilu
catarina.bergman@netikka.fi

Fagerholm Esa
trumpetti
fagerholm93@gmail.com

Granlund Raita
laulu
raita.granlund@gmail.com

Holmlund Roger
piano, saksofoni, harmonikka
roger.holmlund@nic.fi

Hiisvirta Satu
huilu
satu.hiisvirta@edu.vaasa.fi

Kuokkanen Vesa
kitara
vesa-pekka.kuokkanen@mustasaari.fi

Levlin Anne
teoria-aineet, (musiikin perusteet)
anne.levlin@mustasaari.fi

Lindfors Georgina
laulu
georgina.lindfors@mustasaari.fi

Lindblom Stefan
sähköbasso
kilju.lindblom@gmail.com

Lund Bo
harmonikka
bo.lund@edu.vaasa.fi

Löfroth Päivi
viulu
paivi.lofroth-vidjeskog@mustasaari.fi

Nedergård Elisabeth
klarinetti
elisabeth.nedergard@mustasaari.fi

Nordström Emil
sähkökitara, bändi
nordstromemil@gmail.com

Nordström Johnny
piano (rytmi)
johnny.nordstrom@mustasaari.fi

Packalén Tom
teoria-aineet, (musikens grunder)
tom.packalen@mustasaari.fi

Pellinen Marja
varhaisiän musiikinopettaja, piano ja rytmiikka
marja.pellinen@mustasaari.fi

Saari Taneli
kitara
taneli.o.saari@gmail.com

Sjöblom Viivi
tanssi
viivi.sjoblom@mustasaari.fi

Strömvall Trygve
piano
trygve.stromvall@mustasaari.fi

Toppinen Johanna
sello
johanna.toppinen@edu.vaasa.fi

Vanonen Janne
viulu
janne_vanonen@hotmail.com

Wallin-Flottorp Emilia
laulu (rytmi)
wallin90.e@hotmail.com