Kontakt

Lärare:

Anneberg Susanna
piano
susanna.anneberg@korsholm.fi

Aitoaho Tuukka
slagverk
tuukka.aitoaho@korsholm.fi

Bergman Catarina 
flöjt
catarina.bergman@netikka.fi

Buss Niclas
gitarr
nicklas.buss@korsholm.fi

Fagerholm Esa
trumpetti
fagerholm93@gmail.com

Holmlund Roger
piano, saxofon, dragspel
roger.holmlund@nic.fi

Kuokkanen Vesa
gitarr
vesa-pekka.kuokkanen@korsholm.fi

Levlin Anne
teoretiska ämnen (finska, musiikin perusteet)
anne.levlin@korsholm.fi

Lindfors Georgina
sång (klassisk, rytmmusik)
georgina.lindfors@korsholm.fi

Lindblom Stefan
elbas
kilju.lindblom@gmail.com

Löfroth Päivi
violin
paivi.lofroth-vidjeskog@korsholm.fi

Meltoranta Anu
lärare i musik på småbarnsstadiet, rytmik och klassisk sånglärare
anu.meltoranta@korsholm.fi

Nedergård Elisabeth
klarinett
elisabeth.nedergard@korsholm.fi

Nordström Emil
el-gitarr
nordstromemil@gmail.com

Nordström Johnny
piano (rytm)/piano
johnny.nordstrom@korsholm.fi

Packalén Tom
teoretiska ämnen (svenska)
tom.packalen@korsholm.fi

Saari Taneli
gitarr
taneli.o.saari@gmail.com

Sjöblom Viivi
dans
viivi.sjoblom@korsholm.fi

Strömvall Trygve
piano
trygve.stromvall@korsholm.fi

Toppinen Johanna
cello
johanna.toppinen@edu.vaasa.fi

Vanonen Janne
violin
janne_vanonen@hotmail.com

Wallin-Flottorp Emma
sång
wallin90.e@hotmail.com

Weidinger Anna
dans
tp.weidinger@web.de