Fritidsavdelningen


Korsholms ämbetshus
Kultur- och fritidsavdelningen
Centrumvägen 4
65610  KORSHOLM
Fax (06) 327 7207

Fritidsschef Caroline Lund
Tfn (06) 327 7163 eller GSM 050 517 6663
caroline.lund@korsholm.fi

Idrottinstruktör Elisabeth Wiklund
Tfn (06) 327 7161 eller GSM 050 517 6661
elisabeth.wiklund@korsholm.fi

Idrottsledare Jessica Strandholm
Tfn (06) 327 7160 eller GSM 050 517 6662
jessica.strandholm@korsholm.fi

Fritidsledare André Forsman
Tfn 050 309 8292
andre.forsman@korsholm.fi

Kultursekreterare Annica Reini
Tfn (06) 327 7165 eller GSM 0500 162 112
annica.reini@korsholm.fi

Kanslist Britt-Mari Näsman-Knip
Tfn (06) 327 7164
britt-mari.nasman-knip@korsholm.fi

Ungdomsgården Ziti
Matildavägen 1A
65610  KORSHOLM
Tfn (06) 327 7162

Ungdomsledare Ulrika Luhtala
Tfn 044 727 7336
ulrika.luhtala@korsholm.fi

Ungdomsledare Ida Nordbäck
Tfn 044-727 7391
ida.nordback@korsholm.fi

Decibel.fi
Bölesundsvägen 10B
65610  KORSHOLM

Ungdomsinformatör Liselott Nyström
Tfn 044 727 7911
liselott.nystrom@korsholm.fi

Ungdomsinformatör Susanna Sund
Tfn 050-345 0501
susanna.sund@korsholm.fi

Ungdomsinformatör Jenny Hjulfors
Tfn 044 727 7349
jenny.hjulfors@korsholm.fi

Sysselsättningsärenden

Arbetsplanerare Annele Granqvist
Tfn 044 727 7325
annele.granqvist@korsholm.fi

Arbetspoolen
Tfn 322 5570
arbetspoolen@korsholm.fi

 

 

IMG VERKTYG
IMG Skriv ut sidan
IMG Förstora texten
IMG Tillbaka


© Korsholms kommun 2004–2013. Ansvarig utgivare: Linda Jakobsson-Pada.
Designed to sell