Suomeksi På svenska
Hae

Yhteystiedot


Mustasaaren virastotalo
Vapaa-aikaosasto
Keskustie 4
FIN-65610 MUSTASAARI
Faksi (06) 327 7207


Vapaa-aikapäällikkö Caroline Lund
Puh. (06) 327 7163 tai GSM 050 517 6663
caroline.lund@mustasaari.fi

Liikuntaohjaaja Jessica Strandholm
Puh. (06) 327 7160 tai GSM 050 517 6662
jessica.standholm@mustasaari.fi

Liikuntaneuvoja Elisabeth Wiklund
Puh. (06) 327 7161 tai GSM 050 517 6661
elisabeth.wiklund@mustasaari.fi

Kanslisti Britt-Mari Näsman-Knip
Puh. (06) 327 7164
britt-mari.nasman-knip@mustasaari.fi

 

Nuorisotalo
Ziti
Matildantie 1A
FIN-65610 MUSTASAARI
Puh. 044 727 7336
ungdom(at)mustasaari.fi


Nuoriso-ohjaaja Ulrika Luhtala
Puh. 044 727 7336
ulrika.luhtala@mustasaari.fi

Nuoriso-ohjaaja Tita Bergström
Puh. 050 309 8292
tita.bergstrom@mustasaari.fi

Nuoriso-ohjaaja Ida Nordbäck
Puh. 044 727 7391
ida.nordback@mustasaari.fi

Decibel.fi
Bölesundintie 10B
FIN-65610 MUSTASAARI

Nuorisotiedottaja Liselott Nyström
Puh. 044 727 7911
liselott.nystrom@mustasaari.fi

Nuorisotiedottaja Susanna Sund
Puh. 050 345 0501
susanna.sund@mustasaari.fi

Nuorisotiedottaja Lena Niininen
Puh. 044 727 7349
lena.niininen@mustasaari.fi


Työllistämisasiat

Työnsuunnittelija Annele Granqvist
Puh. 044 727 7325
annele.granqvist@mustasaari.fi

 

Työrinki
Puh. (06) 322 5570 (puhelinaika: maanantai–torstai klo 9.00–13.00)
tyorinki(at)mustasaari.fi

www.tyorinki.fi

 

 

 

 

IMG TYÖKALUT
IMG Tulosta sivu
IMG Suurenna teksti
IMG Takaisin


© Mustasaaren kunta 2004–2009.

Discover Your future – Your customer is already there!