Yhteystiedot


Mustasaaren virastotalo
Vapaa-aikaosasto
Keskustie 4
FIN-65610  MUSTASAARI
Faksi (06) 327 7207


Vapaa-aikapäällikkö  Caroline Lund
Puh. (06) 327 7163 tai GSM 050 517 6663
caroline.lund@korsholm.fi

Liikuntaohjaaja  Niklas Slotte
Puh. (06) 327 7160 tai GSM 050 517 6662
niklas.slotte@korsholm.fi

Liikuntaneuvoja Elisabeth Wiklund
Puh. (06) 327 7161 tai GSM 050 517 6661
elisabeth.wiklund@korsholm.fi

Liikuntaohjaaja André Forsman
Puh. 044 727 7380
andre.forsman@korsholm.fi

Kanslisti Britt-Mari Näsman-Knip
Puh. (06) 327 7164
britt-mari.nasman-knip@korsholm.fi

Nuorisotalo
Ziti
Matildantie 1A
FIN-65610  MUSTASAARI
Puh. (06) 327 7162

Nuoriso-ohjaaja Ulrika Luhtala
Puh. 044 727 7336
ulrika.luhtala@korsholm.fi

Nuoriso-ohjaaja Tita Bergström
Puh. 050 309 8292
tita.bergström@korsholm.fi

Nuoriso-ohjaaja Ida Nordbäck
Puh. 044 727 7391

Decibel.fi
Bölesundintie 10B
FIN-65610  MUSTASAARI

Nuorisotiedottaja Liselott Nyström
Puh. 044 727 7911
liselott.nystrom@korsholm.fi

Nuorisotiedottaja Susanna Sund
Puh. 050 345 0501
susanna.sund@korsholm.fi

Nuorisotiedottaja Leena Niininen
Puh. 044 727 7349
leena.niininen@korsholm.fi

Työllistämisasiat

Työnsuunnittelija Annele Granqvist
Puh. 044 727 7325
annele.granqvist@korsholm.fi

Työrinki
Puh. 322 5570
arbetspoolen@korsholm.fi

 

IMG TYÖKALUT
IMG Tulosta sivu
IMG Suurenna teksti
IMG Takaisin


© Mustasaaren kunta 2004–2013. Vastaava julkaisija: Linda Jakobsson-Pada.  
Designed to sell